logo 19_3_17_3ostateczne

Lista sponsorów Classic Country Road 2.

Dzięki tym firmom możemy robić takie eventy z tyloma nagrodami i konkursami!

😁👏


  1. ADBL

Kosmetyki i akcesoria samochodowe ADBL to profesjonalne produkty do detailingu. Jeżeli szukacie rozwiązań dla sektora automotive – przede wszystkim wsparcia ochrony, pielęgnację i renowację pojazdów każdego typu, produkty ADBL to najlepszy wybór!

Jest to jedna z nielicznych firm w Polsce, która realizuje proces produkcyjny począwszy od pomysłu, przez recepturę, na opakowaniu kończąc. Kosmetyki i akcesoria samochodowe ADBL to wszystko, czego potrzebuje Twój samochód!!! 🚗🧽

2. POTENZA SP. Z O.O.

POTENZA SP. Z O.O. , jako dynamicznie rozwijająca się firma, zajmuje się sprzedażą oraz serwisem elektrycznych wózków paletowych. W ofercie mają duży wybór wózków o różnych parametrach technicznych. Swoim klientom pomagają dokonać najlepszego wyboru wózka do palet, z uwzględnieniem specyfikacji jego zastosowania.

3. Zmudgaz

ZMUDGAZ, bo o nim mowa, to firma, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie dostawy gazu propan butan do stacji paliw oraz zbiorników przydomowych, ZMUDGAZ sprzedaży gazu płynnego w butlach 11kg i 33kg.

4. S-Invest - Salon Drzwi i Okien/Firma Budowlana

Salon Drzwi i Okien / Firma Budowlana

S-Invest to firma działająca na rynku od 2016 roku.

Firma specjalizuje się w dwóch branżach połączonych ze sobą.

  • Firma budowlana wykonywała inwestycje zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla administracji państwowej. W ich portfolio możemy znaleźć między innymi następujące inwestycje: remont salonu Mercedes-Benz w Olsztynie, remont biur WMZPN, remont Inter Marche w Ostródzie, wykończenia biur firmy Krozmet, czy remont części socjalnych PWiK w Ostródzie i Renox Olsztyn oraz remonty i wykończenia wielu mieszkań, domków i kamienic.
  • Salon Drzwi i Okien oferuje wielu producentów drzwi i okien, firma jest też dystrybutorem produktów KMT. Salon oferuje dostawy i montaż na najwyższym poziomie!

W imieniu naszego sponsora, zapraszamy do korzystania z ich usług! 😀

www.s-investolsztyn.com.pl


Dziękujemy Wam za pomoc - razem możemy wszystko!

💪👏