logo 19_3_17_3ostateczne

Wielu naszych grupowiczów dzieli się swoją pasją nie tylko na zlotach. Mogą Państwo skorzystać z wynajmu naszych motoryzacyjnych perełek na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak śluby, sesje zdjęciowe, klipy, nagrania itd.

Ceny za wynajem oraz jego szczegóły proszę indywidualnie ustalać z właścicielem. Poniżej auta na wynajem oraz kontakty do właścicieli 🙂


Ford Gran Torino z 1973 roku

Ikona amerykańskiej motoryzacji. Auto tak kultowe, że doczekało się wielu także już kultowych filmów ze swoim udziałem. Chyba najbardziej znane to "Starsky i Hutch", no i oczywiście "Gran Torino" w filmie Clinta Eastwood'a.

Auto jak na amerykańca przystało jest mega wygodne i płynie po drodze, dzięki czemu Młoda Para wjedzie w nową drogę życia w w niezapomnianych warunkach i ze wspaniałymi wspomnieniami! 🙂


Trabant De Lux

To jest dopiero przeniesienie się w czasie! Pięknie zachowany Trabant w wersji De Lux, z wieloma gadżetami z epoki. Auto prezentuje się rewelacyjnie, a para młoda w tym wehikule przykuwa wzrok wszystkich przechodniów.

Jechać do ślubu takim autem, to niezapomniane wrażenia do końca życia 🙂


Fiat 125p

Weteran! Ile on ślubów już przewiózł nikt nie zliczy 😉

Wspaniałe auto z okresu PRL'u, piękny i niezawodny król szos z silnikiem 1,5l

Auto w doskonałej kondycji wizualnej i mechanicznej 🙂


Buick Electra Cabrio

Oferujemy Państwu do wynajęcia Buick Electra 225 Custom Convertible 1968 r. ( kabriolet ). Ten piękny klasyk ma ok 6m dł i 2m szerokości, oraz 6 MIEJSC, bardzo przestronne i wygodne wnętrze, elektryczne szyby oraz dach.

Pod maską pracuje wspaniałe 7 litrowe V8 o niepowtarzalnym dźwięku, które współpracujące z automatyczną skrzynią biegów.

Prezentacja auta: https://youtu.be/_Z9t7AfFSRU

Kontakt: Tel: 791 501 264, E-mail: buickelectra@o2.pl


VW T2

Jeżeli chcecie mieć dużo miejsca i jechać super klimatycznym wozem, to ta oferta jest dla Was!

Ogórek kryje w środku wile tajemnic, jeśli chcecie je odkryć, to zapraszamy 🙂


Audi 100

Nasza grupowa "Babcia" zaprasza na wspólną podróż 🙂

Doskonały produkt niemieckiej motoryzacji łączy wygodę i klasyczny wygląd, a biały kolor bezapelacyjnie kojarzy się ze ślubem 🙂


BMW Z3

Jeżeli lubisz czuć wiatr we włosach i chcesz swój najważniejszy dzień spędzić w dwuosobowym aucie, to BMW Z3 jest ofertą dla Ciebie!

Auto jedyne w sowim rodzaju, typowy roadster w pięknym srebrnym kolorze.


Fiat 125p

🙂